Strona głównaKim jesteśmyCzym się zajmujemyZaufali namJak do nas trafić
Co nas wyróżnia
Zrealizowaliśmy
Warto wiedzieć
Oferta pracy
Ciekawostki
Kim jesteśmy

Sprawna międzyludzka komunikacja jest kluczem wzajemnego zrozumienia i efektywnego współdziałania. W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie nader często zachodzi potrzeba komunikowania się na odległość.

Firma ForUs działając na małym wycinku z pola komunikacji zdalnej, jakim jest transmisja danych, buduje nowe linie połączeń telekomunikacyjnych dla Ciebie, dla Twojej firmy, dla Nas wszystkich. Dzięki zaangażowaniu i własnej pracy mamy przyjemność przyczyniać się, choć w niewielkim stopniu, do rozwoju usług z rodziny nowych technologii dla naszego Kraju.

ForUs to grupa inżynierów telekomunikacji wyspecjalizowanych w projektowaniu, budowaniu i uruchamianiu radiowych systemów transmisji danych i głosu w układzie punkt-punkt lub punkt-wielopunkt, realizowanych w oparciu o linie radiowe (radiolinie) lub radiowe systemy dostępowe. Budujemy łącza podkładowe dla tak popularnych usług telekomunikacyjnych jak: dostęp do sieci Internet, MPLS, ISDN PRA i BRA, linie POTS, kanały cyfrowe n x 64 kbps, E1, E3, STM1, STM4.

Działając na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, z powodzeniem świadczymy swoje usługi dla operatorów i firm telekomunikacyjnych.

Cel, do którego nieustannie dążymy, to budowanie pozycji solidnego partnera biznesowego, poprzez najwyższą jakość swoich usług oraz zadowolenie naszych klientów. Mamy nadzieję, że opinie o naszej firmie stanowią argument do nawiązania wzajemnej współpracy a dotychczasowe realizacje to fundament do jej długoterminowego utrzymania.